Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

UWAGA!!!

Opublikowano: środa, 11 marzec 2020
 
 

Plac zabaw i boisko szkolne

zamknięte
do odwołania!!!

 
 
 

Szanowni Państwo, Kochani Uczniowie

Sytuacja w Naszej Ojczyźnie wymaga Naszych szczególnych działań, mobilizacji, rozwagi, rozsądku i mądrych decyzji.

Proszę Państwa serdecznie i Was Kochani Uczniowie o zachowanie zasad KWARANTANNY SPOŁECZEŃSTWA. Te dni bez budynku szkoły, to nie dni bez nauki i szkoły. Nauką i szkołą musi być dla Was Kochani Uczniowie nauka w domowym zaciszu, nauka odpowiedzialności i pozostanie w domu. Nie narażajcie siebie i innych na tak niebezpieczną chorobę - proszę Was o to gorąco. Państwa proszę o opiekę nad dziećmi, dopilnowanie Ich w domowych ogniskach i ochronę swoich najbliższych przed chorobą – pozostanie w domu, unikanie dużych skupisk ludzi, rygorystyczne przestrzeganie zasad szeroko pojętej higieny, to zgodnie z rekomendacją lekarzy najlepsza ochrona.

Czytajcie proszę komunikaty na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, stronach rządowych i stronie Naszego miasta, słuchajcie proszę informacji w mediach, czytajcie proszę informacje na stronie szkoły i w Librusie.

Życzę wszystkim ZDROWIA, ZDROWIA, ZDROWIA!!!
Z wyrazami szacunku,
Iwona Kasińska
Dyrektor Szkoły

Odsłony: 310

Kampanie i programy