Realizacja projektu "PORZUĆ PLASTIK"

Opublikowano: poniedziałek, 19 październik 2020

W poprzednim tygodniu rozpoczęliśmy realizację projektu "PORZUĆ PLASTIK!", który ma na celu zachęcenie społeczności szkolnej do porzucenia plastikowych reklamówek i worków, na rzecz bawełnianych toreb oraz woreczków na owoce i warzywa.

W ramach lekcji techniki klasy V i VI rozpoczęły szycie woreczków,  które zostaną rozdane dzieciom z klas I-III w trakcie zajęć edukacyjnych, przybliżających ideę „Porzucenia plastiku”. Doceńmy i wspierajmy uczniowski projekt. Zapraszamy na stronę szkoły do obejrzenia krótkiej relacji fotograficznej .