Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Realizacja projektu "PORZUĆ PLASTIK"

Opublikowano: poniedziałek, 19 październik 2020

W poprzednim tygodniu rozpoczęliśmy realizację projektu "PORZUĆ PLASTIK!", który ma na celu zachęcenie społeczności szkolnej do porzucenia plastikowych reklamówek i worków, na rzecz bawełnianych toreb oraz woreczków na owoce i warzywa.

W ramach lekcji techniki klasy V i VI rozpoczęły szycie woreczków,  które zostaną rozdane dzieciom z klas I-III w trakcie zajęć edukacyjnych, przybliżających ideę „Porzucenia plastiku”. Doceńmy i wspierajmy uczniowski projekt. Zapraszamy na stronę szkoły do obejrzenia krótkiej relacji fotograficznej .

Odsłony: 65

Kampanie i programy