Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Konkurs pięknego czytania klas III

Opublikowano: czwartek, 05 styczeń 2017

Klasy trzecie w ramach realizacji projektu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa brały udział w konkursie pięknego czytania.

Do rywalizacji przystąpiło, aż dwudziestu uczestników, którzy mieli za zadanie przeczytać tekst przygotowany przez siebie oraz tekst przygotowany przez organizatorów konkursu. Uczniów oceniało jury w składzie: pani Patrycja Wrońska - kierownik Fili nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu, pani Marta Sinicka - nauczycielka języka angielskiego naszej szkoły oraz pani Katarzyna Powonska - wychowawczyni klasy II d. Oceniane były m. in. technika czytania oraz interpretacja teksu. Z ogromną przyjemnością informujemy, iż mistrzynią pięknego czytania została Zuzia DĄBKOWSKA z klasy III b, miejsce drugie zajęła Marysia GAWROŃSKA z klasy III d, a miejsce III Patryk KAMIŃSKI z klasy III d. Serdecznie GRATULUJEMY.

Odsłony: 1941

Kampanie i programy