Konkurs pięknego czytania klas III

Opublikowano: czwartek, 05 styczeń 2017

Klasy trzecie w ramach realizacji projektu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa brały udział w konkursie pięknego czytania.

Do rywalizacji przystąpiło, aż dwudziestu uczestników, którzy mieli za zadanie przeczytać tekst przygotowany przez siebie oraz tekst przygotowany przez organizatorów konkursu. Uczniów oceniało jury w składzie: pani Patrycja Wrońska - kierownik Fili nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu, pani Marta Sinicka - nauczycielka języka angielskiego naszej szkoły oraz pani Katarzyna Powonska - wychowawczyni klasy II d. Oceniane były m. in. technika czytania oraz interpretacja teksu. Z ogromną przyjemnością informujemy, iż mistrzynią pięknego czytania została Zuzia DĄBKOWSKA z klasy III b, miejsce drugie zajęła Marysia GAWROŃSKA z klasy III d, a miejsce III Patryk KAMIŃSKI z klasy III d. Serdecznie GRATULUJEMY.

Odsłony: 1941