Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Pasowanie na czytelnika 2020

Kategoria: Aktualności biblioteczne Opublikowano: poniedziałek, 24 luty 2020 świetlica

Dnia 24 lutego 2020 r. w szkolnej bibliotece odbyło się pasowanie na czytelnika uczniów wszystkich klas pierwszych. W tym roku uczennice klas starszych przebrane za książkowe wróżki zaprosiły młodszych uczniów do wspólnych zabaw, których celem było sprawdzenie zarówno wiedzy jak i umiejętności przyszłych pełnoprawnych czytelników.

Wróżki sprawdzały czy dzieci znają litery, czy potrafią czytać, czy znają zasady jakie panują w szkolnej bibliotece, czy znają bajki i baśnie, czy potrafią używać wyobraźni przy czytaniu książek oraz czy umieją je poprawnie porządkować. Miło nam zawiadomić, że wszyscy uczniowie pomyślnie przeszli próby przygotowane przez książkowe wróżki i zostali pasowani na czytelników szkolnej biblioteki. Na dowód tego wydarzenia każdy uczeń klasy pierwszej otrzymał pamiątkowy certyfikat potwierdzający jego umiejętności. Serdecznie zapraszamy młodszych uczniów do częstego odwiedzania szkolnego księgozbioru :)

Odsłony: 122

Kampanie i programy