Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Dyskusyjny Klub Książki "Książkożercy"

Kategoria: Aktualności biblioteczne Opublikowano: czwartek, 27 luty 2020 świetlica

Miło nam poinformować, że w naszej szkole powstał Dyskusyjny Klub Książki "Książkożercy", którego spotkania odbywają się co drugi czwartek (druga godzina lekcyjna) w szkolnej bibliotece. W czasie spotkań, w miłej atmosferze, przy herbacie omawiamy wybrane dzieła literatury. Pierwsze spotkanie było poświęcone twórczości Arthura Conan Doyla - dyskutowaliśmy na temat jednego z opowiadań o Sherlocku Holmesie. Na następne spotkanie wybraliśmy książkę Pawła Beręsewicza "Czy wojna jest dla dziewczyn?". Wszystkich chętnych zapraszamy na najbliższe spotkanie klubu 12 marca :) 

Odsłony: 160

Kampanie i programy