Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

"Opowieść Książkowego Mola" - przedstawienie teatralne

Kategoria: Aktualności biblioteczne Opublikowano: poniedziałek, 09 marzec 2020 świetlica

Biblioteka szkolna (Pani Katarzyna Kulesa) przy współpracy z nauczycielami języka polskiego (Panią Joanną Błażusiak-Dudałą, Panią Barbrą Kleczko), nauczycielem muzyki (Panią Barbarą Ślefarską) oraz wychowawcą klasy II b (Panią Anną Król) przygotowała przedstawienie teatralne pt. "Opowieść Książkowego Mola". Spektakl został wystawiony w Mediatece Zagłębiowskiej w Sosnowcu mieszczącej się przy ulicy Kościelnej 11. Zaproszonymi gośćmi były przedszkolaki  z Przedszkola nr 12, 27 oraz 30. 

"Opowieść Książkowego Mola" to historia, która porusza kwestie czytania we współczesnym świecie. Głównym celem spektaklu było zachęcenie dzieci do czytania i udowodnienie im, że książki nie tylko uczą, ale dostarczają rozrywki, rozwiązują problemy czy mogą stać się najbliższymi przyjaciółmi / powiernikami. Największe podziękowania należą się uczniom z klas 5, którzy brawurowo odegrali swoje role. Całość przedstawienia została wsparta występem muzycznym przygotowanym przez klasę II b.
Odsłony: 166

Kampanie i programy