Wypożyczanie książek z biblioteki

Kategoria: Aktualności biblioteczne Opublikowano: poniedziałek, 20 kwiecień 2020 świetlica

Biblioteka szkolna uruchamia wypożyczanie książek, które znajdują się w szkolnym księgozbiorze. W artykule zamieszczono zdjęcia książek, które obecnie znajdują się na półkach szkolnej biblioteki (zdjęcia prezentują tylko działy najbardziej poczytne, działy nowości, fantastyki itp. nie prezentują lektur oraz pozostałej części księgozbioru). Zachęcamy do zapoznania się i znalezienia książki dla siebie. W razie pytań prosimy o kontakt z nauczycielem bibliotekarzem za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Książki z działów nowości, fantastyki oraz wybrane półki z najbardziej poczytnymi publikacjami (zdjęcia na bieżąco są aktualizowane na podstawie dokonywanych wypożyczeń i zwrotów):
Uwaga! Zwroty są dezynfekowane i odczekują zgodnie z zaleceniami BN 14 dni w specjalnych pudłach.