Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

Kategoria: Aktualności biblioteczne Opublikowano: czwartek, 23 kwiecień 2020 świetlica

Właśnie dziś - 23 kwietnia - obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. To doroczne święto organizowane przez UNESCO w celu promocji czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej za pomocą praw autorskich. Dzień ten po raz pierwszy obchodzono w 1995 roku.
Niniejszym zapraszam i zachęcam całą społeczność SP 6 do podzielenia się z innymi. Zrób zdjęcie swojej domowej biblioteczki/półki z książkami, przyślij je na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a ja przygotuję filmik, który opublikuję podczas Tygodnia Bibliotek (8-15 maja) na stronie szkoły. W mailu dopisz informację: "Wyrażam zgodę na publikację zdjęcia"

Odsłony: 125

Kampanie i programy