Czytaniec - wyniki konkursu pięknego czytania

Kategoria: Aktualności biblioteczne Opublikowano: środa, 13 maj 2020 świetlica

Dnia 13 maja odbyła się II edycja Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania "Czytaniec". Pandemia nie przeszkodziła w realizacji planów i udało nam się spotkać z uczniami za pośrednictwem nowoczesnych technologii (wideokonferencji). Sama możliwość zobaczenia się była dodatkową atrakcją zarówno dla uczestników, jak i dla organizatorów. W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV – VI. Każdy zaprezentował fragment wybranej książki, a jury oceniało: dykcję, płynność czytania, tempo oraz modulację głosu. Wszyscy uczestnicy świetnie poradzili sobie z zadaniem, dlatego wszyscy otrzymają dyplomy, nagrody i dodatkowe oceny z języka polskiego.

Jednocześnie miło nam poinformować, że...

I miejsce zajęła Julia Mika z klasy 6B, natomiast na II miejscu uplasowała się Wiktoria Warecka z klasy 6A. Gratulujemy!

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za spotkanie.

Organizatorki: K. Kulesa i J. Walotek