Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Wirtualna wystawa "Psy na medal"

Kategoria: Aktualności biblioteczne Opublikowano: poniedziałek, 18 maj 2020 świetlica

Biblioteka szkolna z wielką przyjemnością zaprasza na wirtualne zwiedzanie wystawy pt. "Psy na medal" autorstwa naszej uczennicy Natalii Płanety z klasy II a. Natalka swoje prace przygotowała jeszcze przed przejściem szkoły na system kształcenia na odległość, była gotowa do poprowadzenia spotkania autorskiego, jednak ze względu na okoliczności nie udało się tego zorganizować. Mimo wszystkich przeciwności, by docenić wkład pracy naszej małej artystki, biblioteka szkolna postanowiła udostępnić wspomnianą wystawę w sposób zdalny. Dodatkowo sama autorka nagrała komentarz do przygotowanych przez siebie dzieł. Gorąco zachęcamy do oglądania :) 

 

Odsłony: 328

Kampanie i programy