Harmonogram zwrotu podręczników szkolnych

Kategoria: Aktualności biblioteczne Opublikowano: wtorek, 02 czerwiec 2020 świetlica

W dniach od 8.06.2020 r. do 16.06.2020 r. należy oddać wszystkie wypożyczone podręczniki szkolne. Każdy podręcznik po oddaniu musi odbyć 5-dniową kwarantannę stąd zbieranie podręczników rozpoczyna się już 8 czerwca. Podręczniki szkolne należy oddać między godziną 7:00-20:00 zgodnie z podanym harmonogramem (czytaj więcej...)

Jak przygotować podręczniki do oddania?

• Zdejmij wszystkie okładki.
  • Wymaż wszelkie naniesione zaznaczenia, notatki.
  • Wyjmij z książek swoje kartki z notatkami, rysunkami.
  • Napraw wszelkie możliwe uszkodzenia (zaklej taśmą lub klejem rozdwojone 4 rogi każdego podręcznika, w razie potrzeby wzmocnij też grzbiet książki, sklej rozdarcia stron).
  • Sprawdź czy płyta dołączona do podręcznika jest obecna.
  • Pamiętaj!!! Nie zwracasz do biblioteki materiałów ćwiczeniowych ani podręcznika do religii.
  • Przygotuj kartkę, DRUKOWANYMI literami wpisz swoje nazwisko, imię i klasę.
  • Cały zestaw książek/podręczników spakuj do worka foliowego/ reklamówki.
  • Przygotowaną wcześniej kartkę ze swoimi danymi przyklej porządnie taśmą do reklamówki

Jak dokonać zwrotu?

• Należy pojawić się w szkole zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.
  • Przy wejściu do szkoły wpisać się na listę.
  • Złożyć podręczniki/książki na przygotowanym stole (stoły są opisane nazwami klas, do których uczęszczają dzieci).

Uwaga! Przy zwrocie podręczników można dokonać zwrotu wypożyczonych książek ze szkolnej biblioteki poprzez dołożenie ich do reklamówki z podręcznikami.

Za podręczniki zniszczone lub zagubione rodzice/opiekunowie prawni są zobowiązani dokonać wpłaty na podane konto w ustalonym terminie o czym zostaną poinformowani za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Harmonogram zwrotu podręczników: