Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Warsztaty genealogiczne dla klas czwarych

Kategoria: Aktualności biblioteczne Opublikowano: poniedziałek, 29 luty 2016 biblioteka6

Klasy czwarte miały przyjemność wziąć udział w warsztatach genealogicznych poprowadzonych przez pana Pawła Całkę - prezesa Zagłębiowskiego Towarzystwa Genealogicznego.

W trakcie spotkania uczniowie dowiedzieli się skąd u pana Pawła taka pasja i w jaki sposób doprowadziła go do działalności w towarzystwie. Ponadto gdzie można uzyskać najbardziej wartościowe informacje o naszych przodkach oraz jak stworzyć swoje własne drzewo genealogiczne przy wykorzystaniu technologii ITC. W trakcie prezentacji czwartoklasiści poznali także najważniejsze fakty "genealogiczne" dotyczące patrona naszej szkoły Juliusza Słowackiego.
Niektórzy z uczniów już w trakcie zajęć zaprezentowali swoje prace, które okazały się bardzo interesujące i pomysłowe jeżeli chodzi o szatę graficzna. Na koniec padło wiele ciekawych pytań oraz wykonane zostały pamiątkowe zdjęcia.

Odsłony: 2088

Kampanie i programy