Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Nasza biblioteka szkolna uzyska wsparcie w ramach "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"

Kategoria: Aktualności biblioteczne Opublikowano: poniedziałek, 18 kwiecień 2016 biblioteka6

Z dumą zawiadamiamy, że nasza szkolna biblioteka, na podstawie złożonego wniosku, została zakwalifikowana przez komisję Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach do uzyskania finansowego wsparcia w ramach "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa".

Dzięki temu w niedługiej przyszłości nasza książnica wzbogaci się o wiele nowych tytułów. Dziękujemy także Państwu oraz uczniom, którzy tak chętnie wypowiadali się w skierowanych do Was ankiecie na temat "Jakie pozycje książkowe powinny znaleźć się w naszej szkolnej bibliotece". Określenie preferencji czytelniczych było jednym z warunków pozytywnego rozpatrzenia wniosku, a nie było by to możliwe bez Państwa pomocy. Serdecznie dziękujemy

Odsłony: 1369

Kampanie i programy