Trzecia szkolna edycja "BIBLIOZWIADU"

Kategoria: Aktualności biblioteczne Opublikowano: poniedziałek, 18 kwiecień 2016 biblioteka6

Biblioteka szkolna serdecznie zaprasza  wszystkich uczniów naszej szkoły do trzeciej edycji "BIBLIOZWIADU".

Ten cieszący się dużą popularnością konkurs czytelniczy ma za zadanie spopularyzować czytelnictwo wśród jak największej liczby dzieci. Tym razem poszukujemy "skradzionych książek naszych marzeń". Inauguracja zmagań 25 kwietnia (dzień rozpoczęcia udostępniania formularzy śledztwa), a zakończenie 29. Wypełnione druki należy zwracać do urny w bibliotece. Nowością w poszukiwaniach jest to, że nazwiska i imiona autorów należny uszeregować alfabetycznie oraz określić miejsce odnalezienia książki. Serdecznie zapraszamy.