Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Pasowanie na czytelnika klas pierwszych

Kategoria: Aktualności biblioteczne Opublikowano: środa, 04 maj 2016 biblioteka6

W kwietniu wszystkie pierwsze klasy wzięły udział w uroczystym pasowaniu na czytelnika.

Zanim jednak uczniowie zostali włączeni w szeregi braci czytelniczej zostali poddani pewnym próbom: odgadywali zagadki dotyczące treści znanych bajek, poznawali sposoby rozpoznawania książek z naszej szkolnej biblioteki czy omawiali zasady właściwego obchodzenia się z książkami. W trakcie uroczystości trwała miła atmosfera, a na jej podsumowanie każdy nowy czytelnik wypożyczył pierwszą książkę na swoją kartę czytelniczą oraz dostał pamiątkowy dyplom i zakładkę. Mamy nadzieję, że od tej pory nie zabraknie Wam zapału do poznawania-czytania nowych pozycji książkowych.

Odsłony: 1378

Kampanie i programy