Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Konkurs recytatorski klas drugich

Kategoria: Aktualności biblioteczne Opublikowano: środa, 04 maj 2016 biblioteka6

29 kwietna br. miał miejsce w naszej szkole konkurs recytatorski klas drugich w ramach realizacji projektu "Książka Naszych Marzeń".

Tym razem młodzi artyści prezentowali swoją interpretację utworów Michała Rusinka z tomu "Wierszyki domowe". Zwyciężyła Zuzia Dąbkowska z klasy II b, która zaprezentowała utwór pt. "Zlew", drugie miejsce zdobyła Lena Hasiak utworem "Czajnik", a trzecie Aleksander Pielak utworem "Plama". Wyróżnienie jury przyznało Michałowi Cioroniowi za interpretację wiersza pt. "Łóżko". Zmagania uczestników obserwowało jury w składzie: pani Joanna Grząba - kierownik fili nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu, pani Joanna Błażusiak -Dudała - nauczycielka języka polskiego naszej szkoły oraz pani Anna Madeksza - nauczycielka bibliotekarka. Zwycięzcom Serdecznie Gratulujemy.

Odsłony: 1811

Kampanie i programy