Konkurs recytatorski klas drugich

Kategoria: Aktualności biblioteczne Opublikowano: środa, 04 maj 2016 biblioteka6

29 kwietna br. miał miejsce w naszej szkole konkurs recytatorski klas drugich w ramach realizacji projektu "Książka Naszych Marzeń".

Tym razem młodzi artyści prezentowali swoją interpretację utworów Michała Rusinka z tomu "Wierszyki domowe". Zwyciężyła Zuzia Dąbkowska z klasy II b, która zaprezentowała utwór pt. "Zlew", drugie miejsce zdobyła Lena Hasiak utworem "Czajnik", a trzecie Aleksander Pielak utworem "Plama". Wyróżnienie jury przyznało Michałowi Cioroniowi za interpretację wiersza pt. "Łóżko". Zmagania uczestników obserwowało jury w składzie: pani Joanna Grząba - kierownik fili nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu, pani Joanna Błażusiak -Dudała - nauczycielka języka polskiego naszej szkoły oraz pani Anna Madeksza - nauczycielka bibliotekarka. Zwycięzcom Serdecznie Gratulujemy.