Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Konkurs pięknego czytania klas trzecich

Kategoria: Aktualności biblioteczne Opublikowano: czwartek, 05 maj 2016 biblioteka6

W poprzednim tygodniu klasy trzecie spotkały się by uczestniczyć w konkursie pięknego czytania w ramach realizacji projektu "Książka Naszych Marzeń".

Początkowo w klasowych eliminacjach zostało wytypowanych po pięciu uczestników, którzy przed zgromadzoną w auli publicznością reprezentowali swoje klasy. Każdy z zawodników zaprezentował przygotowany przez siebie dowolny fragment tekstu, a dodatkowo został poproszony o zinterpretowanie fragmentu "Najnowszych przygód Mikołajka". Występów wysłuchało jury w składzie: pani Joanna Grząba - kierowniki fili nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu oraz pani Krystyna Mika - nauczyciel języka polskiego naszej szkoły. Po prawie godzinnych zmaganiach Mistrzynią Pięknego Czytania została Zuzanna Kołodziej z klasy III a, II miejsce przypadło Milenie Kubickiej z klasy III b, a III miejsce Piotrowi Kowalczykowi z klasy III a. Zwycięzcom Serdecznie Gratulujemy.

Odsłony: 1008

Kampanie i programy