Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 oraz

oddziały Gimnazjum nr 16

Podręczniki dotacyjne i zeszyty ćwiczeń dla klas III gimnazjum

Kategoria: Biblioteka Legionów21 Opublikowano: niedziela, 15 październik 2017 Ewa Matysek

Podręczniki dotacyjne i zeszyty ćwiczeń dla klas III gimnazjum

Technika

1.      „Technika w praktyce – zajęcia mechaniczno-motoryzacyjne”. Wyd. Nowa Era; Waldemar Czyżewski, Waldemar Lib, Wojciech Walat.

Fizyka

2.      „Spotkania z fizyką” cz. 4. Wyd. Nowa Era; Grażyna Francuz-Ornat, Teresa Kulawik, Maria Nowotny-Różańska.

Matematyka

3.      „Matematyka 3”. Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe; praca zbiorowa pod redakcją Małgorzaty Dobrowolskiej.

Język polski

4.      „Słowa na czasie. Podręcznik do języka polskiego dla gimnazjum”. Wyd. Nowa Era; Małgorzata Chmiel, Piotr Doroszewski, Wilga Herman, Zofia Pomirska.

5.      „Kształcenie językowe. Zeszyt ćwiczeń do języka polskiego dla gimnazjum”. Wyd. Nowa Era; praca zbiorowa.

Język francuski

6.      „Pourquoi pas! 2”; Wyd. LektorKlett; praca zbiorowa.

Język angielski

7.      „Repetytorium gimnazjalisty. Poziom podstawowy i rozszerzony”. Wyd. MacMillan; Karolina Kotorowicz-Jasińska, Arkadiusz Mędela.

Język niemiecki

8.      „Das ist Deutsch! Kompakt 3”. Wyd. Nowa Era; Jolanta Kamińska.

9.      „Chemia 3”. Wyd. Nowa Era; Jan Kulawik, Teresa Kulawik, Maria Litwin.

10.  „Chemia 3”. Zeszyt ćwiczeń. Wyd. Nowa Era; praca zbiorowa.

Wiedza o społeczeństwie

11.  „Dziś i jutro. Wiedza o społeczeństwie – podręcznik dla klas I-III gimnazjum. Część 2. Wyd. Nowa Era; Iwona Janicka, Arkadiusz Janicki, Aleksandra Kucia, Tomasz Maćkowski.

Historia

12.  „Bliżej historii. Podręcznik dla klasy 3”. Wyd. WSiP; Igor Kąkolewski. Krzysztof Kowalewski, Anita Plumińska-Mieloch.

13.  „Bliżej historii. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 3”. Wyd. WSiP; praca zbiorowa.

Biologia

14.  „Życie” Biologia. Część 3. Wyd. Wiking; J. Krawczyk, A. Krawczyk.

Geografia

15.  „Bliżej geografii. Podręcznik dla klasy 3”.Wyd. WSiP; A. Lechowicz, M. Lechowicz.

16.  „Bliżej geografii. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 3”. Wyd. WSiP; praca zbiorowa.

Edukacja dla bezpieczeństwa

17.  „Żyję i działam bezpiecznie. Edukacja dla bezpieczeństwa”. Wyd. Nowa Era; J. Słoma, G. Zając.

Podręczniki dotacyjne i zeszyty ćwiczeń dla klas II gimnazjum

Język polski

1.      „Słowa na czasie. Podręcznik do języka polskiego dla gimnazjum 2”. Wyd. Nowa Era; Małgorzata Chmiel, Piotr Doroszewski, Wilga Herman, Zofia Pomirska.

2.      „Kształcenie językowe. Zeszyt ćwiczeń do języka polskiego dla gimnazjum”. Wyd. Nowa Era; praca zbiorowa.

Matematyka

1.      „Matematyka 2”. Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe; praca zbiorowa pod redakcją Małgorzaty Dobrowolskiej.

2.      „Chemia 2 ”. Wyd. Nowa Era; Jan Kulawik, Teresa Kulawik, Maria Litwin.

3.      „Chemia 2 ”. Zeszyt ćwiczeń. Wyd. Nowa Era; praca zbiorowa.

Fizyka

4.      „Spotkania z fizyką” cz. 2 i 3. Wyd. Nowa Era; Grażyna Francuz-Ornat, Teresa Kulawik, Maria Nowotny-Różańska.

Wiedza o społeczeństwie

5.      „Dziś i jutro. Wiedza o społeczeństwie – podręcznik dla klas I-III gimnazjum. Część 1. Wyd. Nowa Era; Iwona Janicka, Arkadiusz Janicki, Aleksandra Kucia, Tomasz Maćkowski.

Język angielski

6.      New English Plus 3. Wyd. Oxford; praca zbiorowa.

Język niemiecki

7.      „Das ist Deutsch! Kompakt 2”. Wyd. Nowa Era; Jolanta Kamińska.

Język francuski

8.      „Pourquoi pas! 1”; Wyd. LektorKlett; praca zbiorowa.

Historia

9.      „Bliżej historii. Podręcznik dla klasy 2”. Wyd. WSiP; Igor Kąkolewski. Krzysztof Kowalewski, Anita Plumińska-Mieloch.

10.  „Bliżej historii. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 2”. Wyd. WSiP; praca zbiorowa.

Geografia

11.  „Bliżej geografii. Podręcznik dla klasy 2”. Wyd. WSiP; A. Lechowicz, M. Lechowicz.

12.  „Bliżej geografii. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 2”. Wyd. WSiP; praca zbiorowa.

Biologia

13.  „Życie” Biologia. Część 2. Wyd. Wiking; J. Krawczyk, A. Krawczyk.