Uczniowie SP 6 w Sosnowcu wśród laureatów IX Ogólnopolskiego Konkursu „Siedem grzechów głównych”

Kategoria: Koło misyjno-maryjne Opublikowano: wtorek, 18 kwiecień 2017 Aneta Miodek

W Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej, podczas uroczystej gali wręczenia nagród, połączonej z wernisażem wystawy konkursowej twórczości młodych ludzi z całej Polski, Alicja Swoboda, uczennica kl. 3c otrzymała wyróżnienie za pracę zatytułowaną „Pożerająca otchłań”, również wyróżnienie przyznano Filipowi Wieczorkowi z kl. 2e za wykonanie pracy pt. „Gniew”. Laureatom serdecznie gratulujemy nagród oraz dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zechcieli wziąć udział w tym wydarzeniu kulturalnym(na konkurs wpłynęło prawie 400 prac literackich i malarskich).

Odsłony: 2071