Zapraszamy na oazowy letni wypoczynek do Poronina

Kategoria: Koło misyjno-maryjne Opublikowano: poniedziałek, 09 kwiecień 2018 Aneta Miodek
w terminie 26 czerwca - 05 lipca 2018 r.
Zakwaterowanie: Ośrodek Sportowo – Wypoczynkowy w Poroninie
Oferta ośrodka:  pokoje 2-, 3-, 4-osobowe, w każdym łazienka , TV; wyżywienie - domowa kuchnia - 4 posiłki dziennie; świetlica z salą multimedialną, stołem do ping ponga i gry w „piłkarzyki”; boisko do gry w koszykówkę, siatkówkę i piłkę nożną, duży teren z góralskim szałasem, możliwością grillowania, leżakowania, miejscem do zabaw w przestronnym ogrodzie z basenem.

W programie: ośrodek położony jest w centrum Poronina, w samym sercu Podhala,  co zapewnia szybki dostęp do wielu atrakcji: m. in. basenów termalnych, gdzie będziemy korzystać z kąpieli. Planujemy zwiedzanie Zakopanego, wyprawy na Rusinową Polanę oraz nad Morskie Oko. Odwiedzimy Krupówki i Pęksowy Brzyzek, a także Krzeptówki z sanktuarium M. B. Fatimskiej oraz Wielką Krokiew.
Wspólne pogodne wieczory to ogniska, konkursy z nagrodami, gry i zabawy zespołowe, rozgrywki sportowe na zielonych boiskach. Zapewniamy opiekę pedagogiczną, medyczną, jak i duchową, dlatego centrum każdego dnia stanowi Eucharystia, a także spotkania o tematyce religijno-wychowawczej oraz na wspólnej modlitwie.  Informacje: s.Jozuela, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Odsłony: 1261