"W 80 dni dookoła świata"

Kategoria: Zajęcia pozalekcyjne Opublikowano: poniedziałek, 16 kwiecień 2018 Ewa Matysek

Z inicjatywy P.Elżbiety Rudzkiej piątkowe popołudnie 13.04.2018 r. Teatromani naszej szkoły pod opieką P. Ewy Matysek spędzili w Teatrze im. Stanisława Wyspiańskiego. Na deskach katowickiego teatru młodzież obejrzała spektakl muzyczny " W 80 dni dookoła świata " wg Verne'a. W widowisku, które reżyseruje Robert Talarczyk, bierze udział kilkunastu artystów oraz jazzowo - folkowy zespół Chłopcy Kontra Basia. Humor, bogate stroje i wyrazista muzyka to najmocniejsze strony spektaklu. Przeszło dwugodzinna teatralna podróż dookoła świata to doskonała rozrywka dla całych rodzin.To kolejne wyjątkowe popołudnie miłośników teatru. Serdecznie polecamy!