Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Uczta Teatromana

Kategoria: Teatromani Szóstki Opublikowano: niedziela, 29 kwiecień 2018 Ewa Matysek

W sobotę 28.04.2018 r. miłośnicy teatru naszej szkoły mieli okazję zobaczyć spektakl KLUB HIPOCHONDRYKÓW w reżyserii Wojciecha Malajkata w Teatrze Syrena. Była to wyjątkowa, duchowa uczta Teatromana nie tylko ze względu na miejsce wystawienia sztuki - Warszawę, ale przede wszystkim na pożegnanie z tytułem. Komedia z doborową obsadą: ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI, PIOTR POLK i WOJCIECH MALAJKAT, grana była 411 razy w ciągu ostatnich 15 lat, w sobotę po raz ostatni.

Świetni, profesjonalni aktorzy od pierwszych minut spektaklu zaskarbili nasze serca. Główni bohaterowie sztuki to trzej mężczyźni mający wszystkie objawy kryzysu wieku średniego, z hipochondrią na czele. "Klub Hipochondryków " to zwariowany, grany w obłędnym tempie spektakl z wątkiem sensacyjnym, wywołujący salwy śmiechu. To była wyjątkowa sobota. Wyjazd został zorganizowany z inicjatywy P. Elżbiety Rudzkiej. Serdecznie polecamy!

 

Odsłony: 1418

Kampanie i programy