CELE KLUBU

Kategoria: KMO-menu Opublikowano: poniedziałek, 26 listopad 2018 Aneta Miodek
  • Zwiększenie umiejętności uczenia się klubowiczów: samomotywacji, zapamiętywania i nadbudowywania nowej wiedzy na wiedzy już posiadanej.
  • Zwiększenie umiejętności STEAM klubowiczów: dochodzenia do odpowiedzi przy wykorzystaniu warsztatu naukowca w zakresie nauk ścisłych, przyrodniczych, humanistycznych, projektowania i konstruowania.
  • Zwiększenie umiejętności społecznych klubowiczów: pracy w zespole, dzielenia się wiedzą i doświadczeniami.
  • Budowanie trwałej społeczności klubowiczów: dzieci, młodzieży i Opiekunów oraz partnerów.
  • Tworzenie okazji do osobistego spotkania klubowiczów z naukowcami i popularyzatorami nauki.

Źródło: http://www.kopernik.org.pl/warsztaty/klub-mlodego-odkrywcy/misja-programu-kmo/