Teatromani w Teatrze Rozrywki

Kategoria: Zajęcia pozalekcyjne Opublikowano: poniedziałek, 08 październik 2018 Ewa Matysek

Niedzielne popołudnie Teatromani naszej szkoły spędzili w Teatrze Rozrywki. Na deskach chorzowskiego teatru obejrzeli spektakl familijny "KOT W BUTACH". Jacek Bończyk i Zbigniew Krzywański uzupełnili ponad trzystuletnią historię o współczesne wątki i melodyjne, pełne radosnej energii piosenki. W ten sposób, stara bajka o gadającym zwierzaku, który pomaga wzbogacić się najmłodszemu z trzech synów młynarza, nabrała nowych znaczeń i bogatej oprawy. Uczy dzieci, jak osiągnąć sukces, jak odnaleźć się we współczesnym świecie.Ciągle jednak pozostaje opowieścią o sile przyjaźni i potrzebie pielęgnowania marzeń. Wyjazd został zorganizowany z inicjatywy Pani E. Rudzkiej. Serdecznie zapraszamy chętnych uczniów i ich rodziców do grona Teatromanów.