Uczta Teatromana

Kategoria: Teatromani Szóstki Opublikowano: wtorek, 08 styczeń 2019 Nadhi

Niedzielę 6 stycznia 2019 r. Teatromani naszej szkoły spędzili w Warszawie. Tutaj na deskach Teatru Roma obejrzeli spektakl w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego "Piloci".
"PILOCI” to pełna emocji musicalowa opowieść o miłości brutalnie przerwanej przez II wojnę światową.

Wielkie uczucie łączące Jana, młodego polskiego pilota wojskowego i Ninę, warszawską aktorkę kabaretową i piosenkarkę, rozgrywa się na tle wydarzeń historycznych lat 30. i 40. ubiegłego wieku, przede wszystkim Bitwy o Anglię, w której niezwykle doniosłą rolę odegrali polscy piloci.
Wspaniała choreografia, scenografia, świetna gra aktorska to największe atuty przedstawienia. To była prawdziwa uczta dla wszystkich miłośników teatru. Serdecznie zapraszamy chętnych uczniów i rodziców do przyłączenia się do naszego grona. Zapisy do P.E.Rudzkiej (sala 62).