Sukcesy naszych uczniów w konkursach religijnych

Kategoria: Koło misyjno-maryjne Opublikowano: czwartek, 17 grudzień 2015 Aneta Miodek

1.      XXI Konkurs Wiedzy Biblijnej –znajomość  Ewangelii wg św. Łukasza. Organizator  Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu:

Etap szkolny: 1 m. Jakub Witkowski , kl. 6c

2 m. Judyta Szczytowska, kl. 6a

3 m. Jakub Ślusarczyk, kl. 6b

Etap rejonowy: 1 m. Jakub Ślusarczyk, kl. 6b

2 m. Jakub Witkowski, kl. 6c

Laureaci etapu rejonowego wezmą udział w finale diecezjalnym konkursu.

2.      II Regionalny Konkurs Recytatorsko-Plastyczny poświęcony poezji ks. Jana Twardowskiego: „Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów nie ma”. Organizator SP nr 42 w Sosnowcu:

Etap szkolny – kategoria recytatorska: 1 m. Gabriela Gęborek, kl. 6c

2 m. Kacper Angielski, kl. 6c

- kategoria plastyczna – wyróżnienia: Alicja Swoboda, kl. 2c, Maja Dyrduł, kl. 2c, Roksana Polańska, kl. 2a, Adam Żmija, kl. 2a, Zofia Skowronek, kl. 2c, Julia Skowronek, kl.2c,                Finał konkursu - kategoria recytatorska: 2 m. Gabriela Gęborek, kl. 6c

- kategoria plastyczna: 2 m. Alicja Swoboda, kl. 2c,

wyróżnienie: Roksana Polańska, kl. 2a.

3.      Międzyszkolny konkurs: Zabytki sakralne Sosnowca. Organizator ZSO nr 9 w Sosnowcu:

- kategoria plastyczna: 2 m. Adam Krempa, kl. 6a

- kategoria fotografia: 2 m. Zuzanna Bożek, kl. 6c

4.  Szkolny konkurs plastyczny: Najpiękniejszy różaniec.

Kategoria klas 1 – 3:

1 m. Alicja Swoboda, kl. 2c

2 m. Maja Szczubełek, kl. 2d

3 m. Dawid Skolik, kl. 3b

4 m. Igor Zając, kl. 1b

Kategoria klas 4 – 6:

1 m. Adam Krempa, kl. 6a

2 m. Julia Szymik, kl. 6b

3 m . Natalia Pyrc, kl. 5c

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć!