Szkolny Konkurs „Na najpiękniejszy różaniec”

Kategoria: Koło misyjno-maryjne Opublikowano: niedziela, 06 listopad 2016 Aneta Miodek

W październiku odbył się szkolny konkurs na wykonanie najpiękniejszej koronki różańca. Dzieci swoje prace zrobiły z przeróżnych bardzo pomysłowych materiałów.

Wystawie różańców towarzyszyła prezentacja poszczególnych postaci świętych oraz charakterystycznych dla nich atrybutów, które dla nas też są drogowskazami w podążaniu ich śladami…

A oto wyróżnieni laureaci:

Julia Janczura - kl.1c, Natalia Szulińska – kl. 2c, Martyna Jurczyńska – kl. 2d, Hubert Waksmundzki – kl. 3d, Radek Różycki – kl. 1c, Igor Zając – kl. 2c, Lena Błasiak – kl. 3b, Tosia Krupińska – kl. 2c, Maja Szczerzyńska – kl. 1c, Konrad Dębowiec – kl. 1a, Aleksander Kucięba – kl. 3d.

Serdecznie gratulujemy!