Nasze mikołajkowe prezenty dla Sosnowieckiego Hospicjum

Kategoria: Koło misyjno-maryjne Opublikowano: wtorek, 06 grudzień 2016 Aneta Miodek

Uczniowie SP nr 6 w Sosnowcu zrobili 27 figurek aniołków, które wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym: „Bożonarodzeniowy Anioł”, zorganizowanym przez Zespół Szkół Katolickich im. św. Jana Bosko w Sosnowcu.

Zuzia Dudek z kl. 2b została nagrodzoną laureatką konkursu, zdobywając 2 miejsce w kategorii klas 1-3. Wszystkie wykonane przez nas prace stały się prezentem mikołajkowym dla Sosnowieckiego Hospicjum. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy naśladować Świętego Biskupa Mikołaja w sprawianiu innym radości i dzieleniu się tym, co mamy…