Adwentowy Kiermasz Misyjny 2016

Kategoria: Koło misyjno-maryjne Opublikowano: środa, 07 grudzień 2016 Aneta Miodek

Dzięki Waszemu zaangażowaniu możemy wesprzeć działalność edukacyjną polskich misjonarek prowadzących szkoły w Kamerunie oraz, tradycyjnie już od kilku lat, przedszkole w Gitega. Uzbieraną kwotę 711 zł wpłaciliśmy do Karmelitańskiego Biura Misyjnego, które zabezpiecza zaplecze materialne i duchowe misjonarkom pracującym na Czarnym Lądzie.

Podczas przygotowań do organizacji kiermaszu uczyliśmy się odpowiedzialności i gospodarności materiałami do naszego rękodzieła, staraliśmy się dobrze zaplanować i zrealizować prace w małych grupach, dzieląc obowiązki według zainteresowań i talentów, a także rozwijać nasze zdolności artystyczne i kulinarne… Dziękujemy za współpracę i przesyłamy afrykańskie przysłowie: „To, co nas zmienia, to nie złote myśli, ale decyzje zrealizowane w czynach…”

Szkolne Koło Misyjne