Podsumowanie szkolnej akcji charytatywnej „Mogę i chcę pomóc”

Kategoria: Koło misyjno-maryjne Opublikowano: niedziela, 09 kwiecień 2017 Aneta Miodek

Uczniowie SP nr 6 włączyli się do projektu edukacyjno-charytatywnego: „Mogę i chcę pomóc”, pod hasłem MIŁOSIERDZIE. Celem przedsięwzięcia jest połączenie środowisk szkół naszego miasta w pomocy dla hospicjum sosnowieckiego im. św. Tomasza Apostoła.

Wykonaliśmy 109 „bransoletek miłosierdzia”, które zostały przekazane na rzecz hospicjum. Organizator projektu ufundował nagrody dla najciekawszych prac. Z radością informujemy, iż I miejsce oraz nagrodę główną przyznano uczennicy naszej szkoły – Weronice Ligenza, uczennicy kl. 2d, a wyróżnienie otrzymała Alicji Wójcik z kl. 3c.

Serdecznie gratulujemy!