Zaproszenie do udziału w konkursie z zakresu techniki

Kategoria: dydaktyka Opublikowano: piątek, 06 październik 2017 Nadhi

Zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie "SPRAWNE  RĘCE - MĄDRA GŁOWA PT. ŚWIĄTECZNA CHOINKA"

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt z Anną Szaszkowską (nauczycielem techniki  i informatyki) - sala nr 13 w budynku przy ul. Legionów 21.

CELEM KONKURSU JEST:

• rozwijanie zainteresowań artystycznych dzieci i młodzieży,
  • pielęgnowanie tradycji związanych z okresem ŚWIAT BOŻONARODZENIOWYCH,
  • kształtowanie wrażliwości estetycznej, rozwijanie wyobraźni, uzdolnień i inwencji twórczej.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

• konkurs obejmuje wykonanie PRZESTRZENNEJ ŚWIĄTECZNEJ CHOINKI. Praca powinny mieć kształt stożka o wysokości minimalnie 30cm, maksymalnie 80cm (promień podstawy dowolny). Choinka może być wykonana np. na kartonie lub stożku styropianowym. Praca może być ozdobiona dowolnymi materiałami i elementami zdobniczymi np. wstążką, kasztanami, makaronem, szyszkami, sznurkiem itp.
  • oceniane będą tylko prace robione indywidualnie,
  • prace powinny być wykonane własnoręcznie,
  • każda praca musi być opisana imieniem i nazwiskiem autora,
  • uczestnik konkursu wraz z pracą składa formularz zgłoszeniowy,

KATEGORIE WIEKOWE

• uczniowie klas IV-VII szkoły podstawowej
  • uczniowie klas gimnazjum

USTALENIA ORGANIZACYJNE

• prace należy przesyłać do placówki organizatora do 4 grudnia 2017r.
  • organizatorzy powołają komisję, która oceni dostarczone prace i wyłoni zwycięzców w styczniu 2018r.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Organizator przewiduje uhonorowanie autorów najlepszych prac nagrodami, laureatów dyplomami-wyróżnieniami.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW ORAZ PODSUMOWANIE KONKURSU

Wyniki konkursu oraz prezentacja najlepszych prac biorących udział w konkursie zostanie opublikowana na stronie internetowej organizatora

Najlepsze prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej.

UWAGI

• Prace niezgodne z regulaminem nie będą oceniane.
  • Prace nie będą zwracane i przechodzą na własność organizatora konkursu.
  • Uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie i publikowanie podanych swoich danych osobowych dla celów związanych z realizacją konkursu zgodnie z przepisami ustawyo ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, lecz niezbędny do uczestnictwa w konkursie.
  • Nadesłanie prac jest równoważne z przyjęciem warunków niniejszego regulaminu i oświadczeniem, że prace zgłoszone na konkurs zostały wykonane osobiście z zachowaniem wszelkich praw autorskich osób trzecich.