Zapraszamy na wypoczynek podczas ferii zimowych do Wisły

Kategoria: Koło misyjno-maryjne Opublikowano: niedziela, 05 listopad 2017 Aneta Miodek
W terminie od 29 stycznia – 2 lutego 2018 r.
Zakwaterowanie: Salezjański  Ośrodek  Wypoczynkowy - w centrum Wisły

Oferta ośrodka:
  • pokoje 2-, 3- i 4- osobowe z łazienkami,
  • wyżywienie - domowa kuchnia (4 posiłki dziennie),
  • dostęp do szerokopasmowego Internetu poprzez Wi-Fi,
  • świetlica z TV, DVD, disco, 2 stoły do ping ponga i “piłkarzyki”.
W programie:
  • wycieczki, zwiedzanie Wisły, przejażdżki wiślańską ciuchcią w ciekawe miejsca,
  • rozgrywki sportowe na hali oraz sporty zimowe i kulig w zależności od warunków pogodowych,
  • pogodne wieczory, zabawy taneczne, gry i konkursy z nagrodami.

Zapewniamy opiekę pedagogiczną, medyczną, jak i duchową, dlatego są też spotkania o tematyce oazowej oraz na wspólnej modlitwie. Całkowity koszt wyjazdu wraz z dowozem autokarem, ubezpieczeniem oraz wszystkimi biletami wstępu: 390 zł. (Zgłoszenia wraz z zaliczką 100 zł. przyjmuje s. Jozuela).