Teatromani 6-stki i niedzielne popołudnie w Teatrze Stu w Krakowie

Kategoria: Teatromani Szóstki Opublikowano: wtorek, 09 styczeń 2018 Nadhi

Wyjazd zorganizowała nauczycielka mgr Elżbieta Rudzka. Na deskach teatru uczestnicy obejrzeli spektakl PSYCHO-TERA-POLITYKA. Mnóstwo śmiechu, wartka akcja i doskonale sportretowane postaci, to główne atuty tej komedii.  W roli głównej wystąpił Krzysztof Pluskota-obecny dyrektor Teatru Stu. „Psychoterapolityka" to tekst żywy z precyzyjnymi odniesieniami do współczesności, z sytuacjami, których źródeł łatwo można doszukać się w świecie rzeczywistym. Poza teatrem był też czas na spacer po krakowskim rynku.  To był wartościowy dzień. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do przyłączenia się do grona miłośników teatru naszej szkoły.