Wojewódzki Konkurs Grafiki Komputerowej "Myszkuj, Surfuj, Twórz"

Kategoria: dydaktyka Opublikowano: piątek, 19 styczeń 2018 Nadhi

Obserwując otaczający nas świat dostrzegamy, że wszystko się zmienia, pojawiają się nowe idee, zjawiska, wynalazki a inne giną, popadają w zapomnienie lub zupełnie znikają z powierzchni Ziemi.
Przedmiotem tegorocznej konkursu jest przedstawienie wymarłej kultury np. Majów, gatunku zwierzęcia jak wilk tasmański lub zmian ewolucyjnych w przyrodzie. Można przedstawić jakąś zapomnianą technologię i powiązać z nowopowstałą.
Temat jest szeroki jak rzeka, więc mottem tegorocznego konkursu uczyńmy sentencją Heraklita wyrażającą przekonanie o braku stałości w świecie:
„PANTA REJ – WSZYSTKO PŁYNIE”

REGULAMIN KONKURSU

1.    Prace mogą być przedstawione w postaci prezentacji w PowerPoint, blogu lub filmu i przesłane w postaci linku internetowego lub pliku na płycie CD
2.    Uwzględniane zostaną tylko prace indywidualne.
3.    Prace prosimy nadsyłać do 20 kwietnia 2018  na adres naszej szkoły:
42-500 Będzin,
Sportowa 1,
Tel 32 267 72 58
(www.gimnazjum1bedzin.republika.pl )
   E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Małgorzata Kędzior- organizator)

4.    Do prac prosimy dołączyć metryczkę zawierającą:
•    imię i nazwisko
•    wiek
•    adres szkoły wraz z telefonem i e-mailem
5.    W wypadku dużej ilości prac prosimy o wyselekcjonowanie i przysłanie  10 najlepszych.

Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się w maju, o czym powiadomimy laureatów. Dla wszystkich uczestniczących szkół przewidujemy dyplomy a za najlepsze prace nagrody indywidualne.
Dodatkowych informacji dotyczących konkursu udziela Małgorzata Kędzior- nauczyciel informatyki (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)