Uczta Teatromana

Kategoria: Teatromani Szóstki Opublikowano: niedziela, 11 marzec 2018 Ewa Matysek

Z okazji Dnia Kobiet w sobotę 10.03.2018 r. Samorząd Szkolny zorganizował wyjazd do Teatru Syrena w Warszawie. Na deskach Syreny chętni uczniowie i rodzice wraz z opiekunką mgr Elżbietą Rudzką obejrzeli musical w reżyserii Jacka Mikołajczyka (nowego dyrektora tego teatru )" CZAROWNICE Z EASTWICK".

Czarownice ...są spektaklem o kobietach, drzemiących w nich magicznych mocach, o sile jaką daje im wiara we własne możliwości i własne piękno. Jednocześnie to przezabawna komedia napisana przez mistrzów angielskiego humoru. W Teatrze Syrena to wielkie widowisko muzyczne, z dynamiczną choreografią, przebojową muzyką i zaskakującymi efektami z pogranicza iluzji. Na szczególną uwagę zasługuje kreacja Tomasza Steciuka w roli Daryla. To była uczta Teatromana.Polecamy!