Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Uczta Teatromana

Kategoria: Teatromani Szóstki Opublikowano: niedziela, 11 marzec 2018 Ewa Matysek

Z okazji Dnia Kobiet w sobotę 10.03.2018 r. Samorząd Szkolny zorganizował wyjazd do Teatru Syrena w Warszawie. Na deskach Syreny chętni uczniowie i rodzice wraz z opiekunką mgr Elżbietą Rudzką obejrzeli musical w reżyserii Jacka Mikołajczyka (nowego dyrektora tego teatru )" CZAROWNICE Z EASTWICK".

Czarownice ...są spektaklem o kobietach, drzemiących w nich magicznych mocach, o sile jaką daje im wiara we własne możliwości i własne piękno. Jednocześnie to przezabawna komedia napisana przez mistrzów angielskiego humoru. W Teatrze Syrena to wielkie widowisko muzyczne, z dynamiczną choreografią, przebojową muzyką i zaskakującymi efektami z pogranicza iluzji. Na szczególną uwagę zasługuje kreacja Tomasza Steciuka w roli Daryla. To była uczta Teatromana.Polecamy! 

 

Odsłony: 1160

Kampanie i programy