Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin
Kategoria: Eko Szkoła Opublikowano: poniedziałek, 21 wrzesień 2020 Aneta Miodek

W piątek nasza szkoła brała udział w akcji Fundacji  NASZA ZIEMIA "Sprzątanie świata". Akcja rozpoczęła się w budynku W naszej szkoły, gdzie uczniowie klasy 6e pod opieką pani Aleksandry Żółtak przeprowadzili we wszystkich klasach pierwszych pogadankę pt. "Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję." Maluchy uważnie słuchały starszych uczniów, aktywnie uczestniczyły w dyskusjach, cieszyły się z upominków z logo akcji. Kolejny etap działań kontynuowany był poza szkołą. Uczniowie klasy 4b oraz 6e sprzątali teren wokół szkoły. Zebrane śmieci posegregowali do odpowiednich kontenerów. To była wspaniała lekcja przyrody i odpowiedzialności za środowisko.

Odsłony: 126

Kampanie i programy