Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin
Kategoria: Eko Szkoła Opublikowano: środa, 07 październik 2020 Aneta Miodek

7 października  w naszej szkole odbyła się DEBATA KLIMATYCZNA klas 4-6. Temat debaty: " Co mogę zrobić dla klimatu?". Przedstawiciele klas rozmawiali o zmianach klimatycznych. Omawiali w jakim stopniu i w jaki sposób wpływamy na klimat oraz jak możemy ten wpływ kształtować.

Uczniowie opracowali projekt "Porzuć plastik!", który ma na celu zachęcenie społeczności szkolnej do porzucenia plastikowych reklamówek i worków na rzecz bawełnianych toreb i bawełnianych worków na owoce i warzywa. Projekt jest międzyprzedmiotowy i obejmuje akcję edukacyjną realizowaną w ramach lekcji biologii oraz zajęcia praktyczne na technice, gdzie uczniowie będą samodzielnie szyć torby i woreczki bawełniane.

 

Odsłony: 79

Kampanie i programy