Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Grono pedagogiczne

Kategoria: Szkoła Opublikowano: czwartek, 02 październik 2014 Aneta Miodek

 

Nasi nauczyciele  uczą, wychowują i starają się zapewnić uczniom opiekę i bezpieczeństwo. Kształcą umiejętności kluczowe, aby nasi uczniowie czuli się bezpiecznie w życiu szkolnym i potrafili aktywnie, z sukcesem pełnić role społeczne.

 

L.p.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot/kwalifikacje

 1.

Bałdys Anita

matematyka

 2.

Bednarczyk Agnieszka

matematyka, informatyka, pedagogika opiekuńczo - wychowawcza

 3.

Błażusiak - Dudała Joanna

język polski, wiedza o społeczeństwie, terapia pedagogiczna, surdopedagogika, wychowanie do życia
w rodzinie

 4.

Cicha Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna, informatyka

5. 

Czajka Agata

świetlica, geografia, przyroda,
wychowanie do życia w rodzinie

6. 

Czerwiak Marcin

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

7. 

Duda – Spandel Aneta

matematyka, informatyka, surdopedagogika, terapia pedagogiczna

8.

Flak Ilona

wychowanie fizyczne

9. 

Gelecińska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne, pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, terapia pedagogiczna, logopedia, informatyka

10. 

Giczan Justyna

edukacja wczesnoszkolna, pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, wychowanie przedszkolne, olinofrenopedagogika, pedagogika resocjalizacyjna, terapia pedagogiczna

11. 

Groniak Danuta

edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne, doradztwo zawodowe, przedsiębiorczość

12. 

Gryc Beata

edukacja wczesnoszkolna, informatyka, terapia pedagogiczna,

13. 

Hassa Romuald

chemia, język angielski

14. 

Jagieła Ewa

pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, muzyka, nauczanie początkowe, wychowanie przedszkolne,
terapia pedagogiczna

15. 

Jankowska Justyna

świetlica, logopedia, pedagog, terapeuta pedagogiczny

16. 

Janus Alicja

język niemiecki

17. 

Kleczko Barbara

język polski, pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, terapia pedagogiczna, język rosyjski

18. 

Kluszczyńska Monika

język  angielski

19. 

Kłosowska Marta

język  angielski

20. 

Król Anna

edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne, terapia pedagogiczna

21. 

Kuc-Bednarczyk Agata

język polski

22. 

Kukla Katarzyna

język polski

23. 

Kulesa Katarzyna

bibliotekoznawstwo, edukacja wczesnoszkolna, informatyka

24. 

Lis Gabriela

chemia

25. 

Madeksza Anna

technika, przyroda, geografia, muzyka, plastyka, pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, pedagogika terapeutyczna, informatyka,  bibliotekoznawstwo

26. 

Malik Dorota

muzyka, plastyka, pedagogika opiekuńczo - wychowawcza

27. 

Malina Adam

religia

28. 

Matusik - Mosurek Joanna

edukacja wczesnoszkolna, etyka, terapia pedagogiczna, informatyka

29. 

Matysek Ewa

język  polski, język  niemiecki

30. 

Michna Joanna

historia,  wiedza o społeczeństwie, bibliotekoznawstwo, wychowanie do życia w rodzinie

31. 

Michno Adam

język angielski, historia

32. 

Miodek Aneta

informatyka, język angielski, pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, terapia pedagogiczna, edukacja wczesnoszkolna

33. 

Mistrzyk Iwona

biologia, edukacja dla bezpieczeństwa

34. 

Parlak Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna, informatyka, terapia pedagogiczna,

35. 

Piotrowska Alicja

język angielski

36. 

Powonska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna, logopedia, surdopedagogika, terapia pedagogiczna, wychowanie przedszkolne, informatyka

37. 

Remplewicz Beata

religia

38. 

Sajdak  Anna

wychowanie fizyczne, informatyka, edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne, pedagogika terapeutyczna, gimnastyka korekcyjna

39. 

Sączek Wojciech

wychowanie fizyczne

40. 

Siewniak Marta

wychowanie fizyczne

41. 

Sinicka Marta

język angielski, logopedia, surdopedagogika, terapia pedagogiczna

42. 

Słabowska – Imiolczyk Ewa

historia, wiedza o społeczeństwie

43. 

Sośnicka-Rokita Beata

wychowanie fizyczne

44. 

Szczepaniak Elżbieta

język angielski

45. 

Szumilas -  Kasińska Iwona

geografia, matematyka, edukacja i wspomaganie dziecka
z autyzmem i zespołem Aspergera, dyplomowany Coach

46. 

Szydło Stanisław

geografia, muzyka, trener tenisa stołowego

47. 

Ślefarska  Barbara

muzyka, zajęcia artystyczne, plastyka

48. 

Ubowska Agnieszka

język  polski, edukacja i wspomaganie dziecka
z autyzmem i zespołem Aaspergera

49. 

Walawska Ewa

pedagogika terapeutyczna, psychologia, terapia pedagogiczna

50. 

Walotek Joanna

język polski, terapia pedagogiczna

51. 

Wziątek Beata

bibliotekoznawstwo, doradztwo zawodowe

52. 

Zgrzywa Monika

fizyka, język angielski

53. 

ks. Zuchowicz Jakub

religia

54. 

Źrałek Gabriela

matematyka, pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, pedagogika terapeutyczna

55. 

Żółtak Aleksandra

przyroda, geografia, plastyka, wiedza o kulturze, pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, biologia

56. 

Żybort Edyta

religia, terapia pedagogiczna

Odsłony: 29820

Kampanie i programy