Teatromani w Teatrze Muzycznym

Kategoria: Teatromani Szóstki Opublikowano: środa, 05 grudzień 2018 Nadhi

Niedziela 2.12.2018 r. była dla uczniów naszej szkoły pełną przygód, musicalową przygodą. W tym dniu Teatromani 6-stki z inicjatywy mgr Elżbiety Rudzkiej udali się do Łodzi, by na deskach Teatru Muzycznego obejrzeć spektakl w reżyserii Jakuba Szydłowskiego "MADAGASKAR-MUSICALOWA PRZYGODA". Wyjazd został zorganizowany w ramach zbliżającego się Mikołaja dla chętniej młodzieży i rodziców.

Światowa premiera musicalu, opartego na znakomitym filmie wytwórni DreamWorks, odbyła się w Stanach Zjednoczonych w 2016 roku. Premiera łódzkiego „Madagaskaru” odbyła się 6 października 2018 roku. To był wyjątkowy dzień z lwem Alexem, zebrą Marty, hipopotamicą Glorią , żyrafą Melman i niezapomnianym królem Julianem.