Zaproszenie na Finał Diecezjalnego Konkursu na Przekład Intersemiotyczny „MOJA ULUBIONA KOLĘDA”

Kategoria: Koło misyjno-maryjne Opublikowano: czwartek, 18 grudzień 2014 Aneta Miodek

Z radością zapraszamy na Finał XI edycji Diecezjalnego Konkursu „MOJA ULUBIONA KOLĘDA”, który odbędzie się w auli Szkoły Podstawowej nr 6 w Sosnowcu, dnia 20 stycznia 2015 r. o godz. 900.

W tegorocznym konkursie w kategorii plastycznej wzięło udział 105 uczestników (nadesłano po 3 prace z określonej grupy wiekowej, wyłonione drogą eliminacji w danej placówce). Natomiast w kategorii informatycznej zechciało wziąć udział 21 uczniów. Prace zostały przesłane z różnych stron diecezji sosnowieckiej: najwięcej konkursowych dzieł artystycznych zostało wykonanych w Sosnowcu, ale także w Dąbrowie Górniczej, Wolbromiu, Rogoźniku, Dobieszowicach, Czeladzi, Olkuszu, Toporowicach i Łazach.

Wszystkim małym artystom gratulujemy inwencji twórczej oraz przypominamy o możliwości odbioru swoich prac podczas gali konkursowej.

A oto laureaci tegorocznej edycji:

Uczeń

p. Sylwia Sakowska

Przedszkole Miejskie
nr 56 w Sosnowcu

Po uroczystości wręczenia nagród i prezentacji prac, zapraszamy wszystkich uczestników do obejrzenia fotogalerii na stronie internetowej SP nr 6 w Sosnowcu.

Życzymy radosnego świętowania i kolędowania.

Organizatorzy Konkursu