E-PODRĘCZNIKI

Kategoria: Dla Rodziców
Drodzy uczniowie/rodzice
Na stronie wydawnictwa Nowej Ery dostępne są wersje elektroniczne podręczników Nowej Ery do klas 1,2,4,5,7,8. Można z nich korzystać bezpłatnie na platformie ebooki.nowaera.pl do końca roku szkolnego 2019/2020. Aby skorzystać z podręczników, wystarczy zarejestrować się za pomocą Konta Moja Nowa Era. Rejestracji może dokonać nauczyciel lub rodzic (w imieniu ucznia).
Dzięki platformie uczeń może mieć dostęp do swoich podręczników w domu, nawet gdy papierowe książki zostawił w szkole. Podręczniki do klas 3 i 6 są w przygotowaniu.