Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Uroczy Dzień Matki na widowni Romy

Kategoria: Zajęcia pozalekcyjne Opublikowano: poniedziałek, 28 maj 2018 Ewa Matysek

Z okazji Dnia Matki w niedzielę 27.05.2018 r. Teatromani naszej szkoły wraz z p. E. Rudzką wybrali się do stolicy, by na deskach najlepszego muzycznego Teatru Roma obejrzeć spektakl PILOCI. Przedstawienie w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego to pełna emocji musicalowa opowieść o miłości brutalnie przerwanej przez II wojnę światową.

Wielkie uczucie łączące Jana, młodego polskiego pilota wojskowego i Ninę, warszawską aktorkę kabaretową i piosenkarkę, rozgrywa się na tle wydarzeń historycznych lat 30. i 40. ubiegłego wieku, przede wszystkim Bitwy o Anglię, w której niezwykle doniosłą rolę odegrali polscy piloci. Wspaniała choreografia, ekrany świetlne , scenografia, gra aktorska, wokal artystów, muzyka sprawiły, że był to wyjątkowo udany dzień pełen liryzmu, przemyśleń, zadumy, jak i dobrego humoru i energii. Poza spektaklem był czas na spacer Krakowskim Przedmieściem, obiad na Starówce i zakupy w Złotych Tarasach. Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy tak licznie wzięli udział w wyjeździe do Warszawy.

Odsłony: 1704

Kampanie i programy