Fantastycznie spędzony czas w Energylandii

Kategoria: Zajęcia pozalekcyjne Opublikowano: czwartek, 21 czerwiec 2018 Ewa Matysek

Z inicjatywy Samorządu Szkolnego w środę 20.06.2018 r. chętni uczniowie klas 7 i gimnazjalnych wzięli udział w wycieczce do Energylandii. Opiekunami młodzieży były nauczycielki: E. Matysek, D. Groniak, E. Imiolczyk, E. Rudzka, I. Flak, K. Pełka, M. Łuszczek i B. Rokita.
ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski.

Energylandia jest na rynku zaledwie od 4 lat - jednak mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort Gości - spełniają najwyższe standardy. Rocznie odwiedzają ją tysiące turystów chcących doświadczyć rozrywki na najwyższym światowym poziomie. Wyjazd do Energylandii na koniec roku szkolnego stał się też tradycją naszej szkoły. Po ciężkim roku pracy młodzież ma okazję, by przeżyć fantastyczne chwile w gronie osób z klasy i szkoły.
To była wspaniała zabawa!