Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Teatromani w Rozrywce

Kategoria: Teatromani Szóstki Opublikowano: poniedziałek, 27 maj 2019 Nadhi

Z okazji Dnia Matki w niedzielę 26.05.2019 r. miłośnicy teatru naszej szkoły spędzili w Teatrze Rozrywki. Wyjazd został zorganizowany z inicjatywy nauczycielki Elżbiety Rudzkiej. Na deskach chorzowskiego Teatru obejrzeliśmy spektakl "Takiej miłości Wam życzę". Długo oczekiwany recital aktorki Teatru Rozrywki, Marty Tadli, to swoista podróż przez życie aktorki.

Ulubione utwory Agnieszki Osieckiej, towarzyszące Jej od dziecka, przeplatają się z niezapomnianymi piosenkami Mireille Mathieu – francuskiej artystki z krystalicznym, mocnym głosem, której z zachwytem słuchała niegdyś z mamą. Są w tym recitalu także utwory Marka Grechuty, Bogdana Olewicza i Jana Wołka. Jest również niespodzianka: dwie kompozycje Radosława Michalika, z jego własnymi tekstami. To było wartościowe popołudnie.  Serdecznie polecamy!

Odsłony: 1227

Kampanie i programy