Pierwsze sukcesy najmłodszych uczniów naszej szkoły

Kategoria: Koło misyjno-maryjne Opublikowano: wtorek, 11 czerwiec 2019 Aneta Miodek

Alicja Lison z kl. 1c zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literacko-Plastycznym: „Siedem grzechów głównych”, zorganizowanym przez Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej oraz 3 miejsce w Diecezjalnym Konkursie: „Święty Jan Paweł II – promieniowanie ojcostwa”, zorganizowanym przez SP nr 42 w Sosnowcu.
Aleksandra Wołek z kl. 2a uzyskała wyróżnienie w Diecezjalnym Konkursie Literackim: „List dzieci do Świętego Jana Pawła II”, zorganizowanym przez SP nr 19 w Sosnowcu.
Izabela Kmieć z kl. 2b uzyskała wyróżnienie w Diecezjalnym Konkursie na „Tryptyk Wielkanocny”, zorganizowanym przez SP w Bydlinie. Wyróżnienie w tym konkursie otrzymała również uczennica kl. 5a, Marysia Szyluk.

Gratulujemy osiągnięć i życzymy zapału w rozwijaniu talentów!