Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Adwentowy Kiermasz Misyjny 2015

Kategoria: Koło misyjno-maryjne Opublikowano: niedziela, 13 grudzień 2015 Aneta Miodek

Cieszymy się, ze już od kilku lat na początku Adwentu możemy organizować  w naszej szkole Kiermasz Misyjny. Dziękujemy za każdy dar Waszego serca, który pomaga w apostolskiej pracy misjonarzom w Afryce. Dobro przez nich wyświadczone tysiącom ludzi może zaistnieć dzięki naszemu zainteresowaniu i wsparciu.

Tegoroczna dochód z szkolnego kiermaszu, w kwocie 678 zł, zostanie przeznaczony na wsparcie pracy polskich misjonarek pracujących na misji w Burundi, w przedszkolu dla dzieci z ubogich rodzin. Dzięki Waszej hojności 50 dzieci zostanie dożywionych. 

Kliknij na zdjęciu by zobaczyć filmik z przedszkola w Burundi.

Przekazujemy serdeczne podziękowania Rodzicom, Babciom i Dziadkom, którzy przygotowali na kiermasz pyszne słodkości, a także nabyli świąteczne upominki, które sami staraliśmy się wykonać jak najpiękniej. Dziękujemy za każdą ofiarowaną pomoc i zaangażowanie w dzieło misji. Rzeczywiście, jedna drobna ofiara niewiele pomogłaby, jest kroplą, ale kiedy tych kropel jest wiele, tworzą ocean dobroci…

Życzymy, abyście w radości serc świętowali Boże Narodzenie i cieszyli się pokojem w Nowym Roku! (w języku kirundi : Amahoro! Imana iradukunda! – Pokój! Bóg nas kocha!)

 

                                                                                                                     Szkolne Koło Misyjne

Odsłony: 2119

Kampanie i programy