Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Laureaci III Regionalnego Konkursu Recytatorsko – Plastycznego poświęconego poezji ks. Jana Twardowskiego

Kategoria: Koło misyjno-maryjne Opublikowano: wtorek, 13 grudzień 2016 Aneta Miodek

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w etapie szkolnym konkursu dotyczącego twórczości ks. Jana Twardowskiego, pod hasłem: „Kiedy Bóg drzwi zamyka – to otwiera okno.”

Komisja konkursowa w SP nr 6 w Sosnowcu do etapu regionalnego zakwalifikowała 13 prac plastycznych w kategorii klas 1 – 3 oraz 4 osoby recytujące wiersze, w kategorii klas 4 – 6. W finale konkursu, na szczeblu regionalnym I miejsce zdobyła uczennica kl. 5a Hanna Wawrzyniak, która zaprezentowała wiersz pt. „Prymicje”. W kategorii plastycznej wyróżnienia i nagrody uzyskały: Julita Janczura z kl. 1c, która wykonała ilustrację do wiersza pt. „Mrówko, ważko, biedronko…”, Kinga Nagórska z kl. 1a zilustrowała wiersz pt. „Na rękach” oraz Weronika Ligenza z kl. 2d, przedstawiła treść wiersza zatytułowanego „O ukrytym”.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego rozwijania artystycznych talentów!

Odsłony: 2224

Kampanie i programy