Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Wspólne przygotowanie kart świątecznych

Kategoria: Zajęcia pozalekcyjne Opublikowano: wtorek, 19 grudzień 2017 Ewa Matysek

Tradycyjnie już, przed Świętami Bożego Narodzenia, wolontariusze Gimnazjum nr 16 spotykają się z młodszymi dziećmi, by wspólnie wykonywać kartki świąteczne dla podopiecznych Hospicjum Św. Tomasza. W tym roku 14 grudnia uczennice klas: 2 d i 2 e wraz z opiekunem p. Olgą Miką odpowiedzieli na zaproszenie wychowawczyni kl. 1 a SP nr 6, p. Joanny Matusik-Mosurek i wspólnie z uczniami klasy pierwszej w miłej, wesołej i świątecznej atmosferze zostały wykonane piękne kartki.

Dzieci bardzo się zaangażowały i starały się, ponieważ wiedziały, że ich praca i życzenia trafią do osób nieuleczalnie chorych. Mamy nadzieję, że te - z serca wykonane - kartki świąteczne, będą radosnymi promykami dla wszystkich, do których zostaną dostarczone przez pracowników i wolontariuszy sosnowieckiego hospicjum.

WSZYSTKIM życzymy pełnych ciepła, pokoju i miłości Świąt Bożego Narodzenia! 

"A kiedy ciszy pełen

spłynie wieczór posłusznie, 

niech się spełnią życzenia niełatwe

i najcieńszy opłatek naszego uśmiechu

-Gwiazda Dobrej Nadziei-

niech przysypie światłem..."

 

Odsłony: 1341

Kampanie i programy