Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Adwentowy Kiermasz Misyjny

Kategoria: Koło misyjno-maryjne Opublikowano: czwartek, 11 grudzień 2014 Aneta Miodek

Serdecznie dziękujemy tym, którzy zaangażowali się w organizację Adwentowego Kiermaszu Misyjnego oraz wszystkim, którzy zechcieli w nim uczestniczyć. Słowa uznania kierujemy do kochanych Rodziców i Dziadków, którzy jak co roku wspaniałomyślnie przygotowali pyszne wypieki na nasze stoisko.

Zebrany fundusz w kwocie 531 zł został przekazany do Karmelitańskiego Sekretariatu Misyjnego z przeznaczeniem na potrzeby Przedszkola Dzieciątka Jezus, które prowadzone jest przez polskie siostry misjonarki w Dimako, tj. w Kamerunie. W dowód wdzięczności z Biura Misyjnego otrzymaliśmy herbatę z Rwandy, chętnych do degustacji afrykańskiego napoju zapraszamy na spotkanie naszego koła 5 stycznia w poniedziałek.

Niech Wasze wielkie i szlachetne serca napełnią się radością, a każdy gest życzliwości i dobroci zaowocuje stokrotnie w Nowym Roku w naszych rodzinach i w naszej szkole.  

 Koło misyjno-maryjne

Odsłony: 3890

Kampanie i programy