Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

GALA LAUREATÓW

Kategoria: Zajęcia pozalekcyjne Opublikowano: wtorek, 01 maj 2018 Ewa Matysek

27 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Muzycznych w Sosnowcu odbyła się uroczysta gala przygotowana przez Szkołę Podstawową nr 6 w Sosnowcu z Oddziałami Gimnazjalnymi. Celem uroczystości było podsumowanie konkursów organizowanych przez gospodarzy tego spotkania oraz nagrodzenie 96. laureatów, którzy wykazali swój talent, ciężką pracę i wysiłek, biorąc udział w następujących konkursach:

w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Oswoić poezję”, w Międzyszkolnym Konkursie Literacko – Plastycznym „Ilustracja do wybranego wiersza”, w Międzyszkolnym Turnieju Języka Polskiego, w Miejskiej Olimpiadzie Ortograficznej o Tytuł Sosnowieckiego Mistrza Ortografii, w I Międzyszkolnym Konkursie „Wśród baśni, legend i mitów”, w XII Regionalnym Konkursie Języka Angielskiego, w I edycji Regionalnego konkursu „Boże Narodzenie w krajach anglojęzycznych”, w XIII Regionalnym Konkursie Informatycznym „Komputerowy Guru”, w Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej. Podczas gali uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, instrumentalne, akrobatyczne, gimnastyczne, teatralne, językowe, za co otrzymali gromkie brawa od widowni. Swoją obecnością zaszczycili nas dyrektorzy sosnowieckich szkół, dyrektor CDN-u, nauczyciele nagrodzonych laureatów oraz ich rodzice. Całość uroczystości przebiegała w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Z pewnością należeć będzie do niezapomnianych wydarzeń kulturalno-oświatowych w mieście.

 

 

Odsłony: 1617

Kampanie i programy